Oferta dla szkół

Wycieczki szkolne to dla uczestników czas wspólnej zabawy oraz okazja do integracji, ale przede wszystkim możliwość wyjątkowo efektywnej edukacji poprzez bezpośrednie doświadczenie i zobaczenie na żywo tego, o czym dzieci i młodzież uczy się na lekcjach. Nasze programy wyróżniają się zrównoważonym połączeniem elementów edukacyjnych z wypoczynkiem i wspólną zabawą.

Programy naszych wycieczek są układane przez doświadczone osoby, które wiele razy odwiedziły proponowane w nich miejsca. Każdy program jest na bieżąco aktualizowany, stale sprawdzamy czy w danym mieście lub regionie pojawiły się nowe obiekty atrakcyjne pod względem edukacyjno-turystycznym. Decyzję o ostatecznym programie wyjazdu zawsze podejmuje klient, nasza oferta jest zawsze elastyczna i przygotowywana zgodnie z potrzebami dyrekcji szkoły lub nauczycieli. Zawsze chętnie doradzamy i udzielamy wszelkich informacji o tym jak dostosować program wyjazdu zgodnie z oczekiwaniami.

Od wielu lat współpracujemy na stałe z wieloma doświadczonymi pilotami oraz przewodnikami z całej Polski i Europy. Zawsze staramy się, aby przewodnik lub pilot potrafił współpracować z grupą uczniów i wzbudzić u nich zainteresowanie przedstawianym tematem.

Niezwykle istotny jest dla nas komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Posiadając własny tabor autokarów oraz busów jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard transportu. Nasze autokary są wyposażone przede wszystkim w pasy bezpieczeństwa na każdym fotelu, a także m.in w klimatyzację, WC, TV/DVD, barek kawowy oraz (opcjonalnie) gniazdka 230V/USB. Stale kontrolujemy czystość, wyposażenie oraz stan techniczny autokarów.
Więcej na temat naszej floty można przeczytać na stronie
www.betabus.pl .

Posiadamy ogromną bazę noclegów w całej Polsce oraz Europie przystosowaną dla dzieci i młodzieży. Proponujemy noclegi w hotelach 4-5 gwiazdkowych jak i również, najczęściej wybieranych dla grup szkolnych – hostelach. W naszej zróżnicowanej ofercie noclegowej nie brakuje również mniej standardowych miejsc jak przyczepy kempingowe, „tuby” noclegowe, domki czy pola namiotowe.

Dysponujemy również własnym hotelem, który znajduje się tylko kilkanaście kilometrów od ścisłego centrum Krakowa. Oferujemy przestronne pokoje, w których możemy przyjąć ponad 60 gości. W obiekcie znajduje się również sala restauracyjno-bankietowa, gdzie można zorganizować warsztaty lub zajęcia edukacyjne dla uczniów. Na kilku hektarowym terenie wokół obiektu do dyspozycji gości jest również grill, miejsce na ognisko oraz sprzęt sportowo-rekreacyjny.
Więcej na temat naszych noclegów można przeczytać na stronie
www.wdoliniestawu.pl .

Zapraszamy szkoły i inne placówki edukacyjne do zapoznania się z ofertą wycieczek.

Proponujemy:
-
Wycieczki 1-dniowe
m.in. do takich miast/regionów jak Zakopane, Kraków, Wieliczka, Ojców, Oświęcim, Częstochowa, Sandomierz, Śląsk, Beskidy, Jura krakowsko-częstochowska
-

Wycieczki 2-3 dniowe
m.in. . do takich miast/regionów jak Wrocław, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Łódź, Lublin, Bieszczady, Mazury, Karkonosze, Góry Świętokrzyskie, Podkarpacie
-

Wycieczki powyżej 3 dni w Polsce i za granicą
m.in. . do takich regionów/krajów jak Pomorze, Mazury, Bieszczady, Czechy, Węgry, Austria, Niemcy, Włochy, Chorwacja

Zachęcamy do kontaktu w szczególności szkoły i inne placówki edukacyjne zainteresowane przyjazdem do Krakowa i okolic. Dzięki temu, że posiadamy własny obiekt noclegowy oraz flotę autokarów i busów, a przede wszystkim bardzo dobrze znamy region Krakowa, jesteśmy w stanie przygotować atrakcyjną, konkurencyjną i elastyczną ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Chętnie pomożemy w zorganizowaniu wyjazdu z coraz popularniejszym wśród grup zorganizowanych transportem łączonym: pociąg + autokar lub samolot + autokar

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!
szkoly@krakturs.com.pl
formularz kontaktowy
12 640 57 80