Oferta dla firm

Jedną z gałęzi działalności Biura Podróży Krakturs jest organizacja wszelkiego rodzaju wyjazdów i imprez firmowych. Profesjonalnie i kompleksowo organizujemy wyjazdy i wycieczki firmowe, incentive travel, wyjazdy integracyjne, wyjazdy weekendowe (np. na narty), wypoczynek ze zwiedzaniem, wyjazdy na targi, wyjazdy na zamówienie oraz przyjazdy incoming dla zagranicznych kontrahentów/pracowników. Zapewniamy kompleksową obsługę firm w zakresie różnorodnych podróży służbowych: grupowych, biznesowych, indywidualnych oraz konferencyjno - szkoleniowych.

Wyjazd firmowy to świetny sposób, aby wyróżnić i zmotywować swoich pracowników lub wynagrodzić swoich kontrahentów za owocną współpracę. Jedne z najważniejszych efektów takiego wyjazdu to większa wydajność i zaangażowanie pracowników oraz poprawa atmosfery w pracy.

Wyjazdy integracyjne są bardzo popularne wśród dużych firm i korporacji, gdzie często organizuje się je dla konkretnych działów np. sprzedaży, marketingu, HR. Coraz częściej z możliwości zorganizowania wyjazdu dla pracowników korzystają mniejsze firmy, zapraszając wszystkich swoich pracowników. Wyjazd bardzo łatwo połączyć z różnego rodzaju szkoleniami lub konferencjami podnoszącymi umiejętności pracowników.

Możemy Państwu zaproponować bony turystyczne, które mogą zostać wręczone najlepszym pracownikom, kontrahentom lub klientom. Oferowane przez nas bony mogą być na dowolną kwotę, a czas realizacji to 12 miesięcy.

Niezwykle istotny jest dla nas komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Posiadając własny tabor autokarów oraz busów jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard transportu. Nasze autokary są wyposażone m.in w klimatyzację, WC, TV/DVD, barek kawowy oraz oczywiście w pasy bezpieczeństwa, a także (opcjonalnie) gniazdka 230V/USB. Stale kontrolujemy czystość, wyposażenie oraz stan techniczny autokarów.
Więcej na temat naszej floty można przeczytać na stronie www.betabus.pl.

Posiadamy ogromną bazę noclegów w całej Polsce, Europie i w innych regionach świata przystosowaną dla klientów biznesowych. Proponujemy noclegi w hotelach 4-5 gwiazdkowych jak i również w niższym standardzie, ale zawsze komfortowych i zadbanych pokojach hotelowych. W naszej zróżnicowanej ofercie noclegowej nie brakuje również mniej standardowych miejsc jak wille, apartamenty czy domki wakacyjne.

Dysponujemy również własnym hotelem, który znajduje się tylko kilkanaście kilometrów od ścisłego centrum Krakowa, położony w pięknym i spokojnym regionie. Oferujemy przestronne pokoje, w których możemy przyjąć ponad 60 gości. W obiekcie znajduje się również sala restauracyjno-konferencyjna, gdzie można zorganizować warsztaty, konferencję, bankiet czy szkolenia. Na kilku hektarowym terenie wokół obiektu do dyspozycji gości jest również grill, miejsce na ognisko oraz malowniczy staw.
Więcej na temat naszych noclegów można przeczytać na stronie
www.wdoliniestawu.pl.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!
firmy@krakturs.com.pl
formularz kontaktowy
12 640 57 80