Dla wyjeżdżających indywidualnie

W naszej szerokiej ofercie nie brakuje również propozycji dla osób lubiących podróżować indywidualnie. Organizujemy kompleksowo wyjazdy dla osób podróżujących samotnie, par, rodzin oraz małej grupy znajomych. Realizujemy wyjazdy na pielgrzymki, wycieczki nastawione na zwiedzanie oraz wczasy. Przygotujemy dla Państwa ofertę zgodną z oczekiwaniami indywidualnie dostosowaną do Państwa wymagań. Służymy pomocą przy rezerwacji noclegów, wejściówek do obiektów turystycznych lub środków transportu.

Dla klientów indywidualnych proponujemy również uczestnictwo w wyjazdach organizowanych dla grup, często jest możliwość dołączenia do grupy zorganizowanej i uczestnictwa w wybranym wyjeździe. Dzięki takiemu rozwiązaniu koszty wyjazdu są znacznie niższe.

Niezwykle istotny jest dla nas komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Współpracujemy z wieloma firmami transportowymi na całym świecie. Na bieżąco kontrolujemy jakość usług transportowych, dzięki czemu wynajmowane dla Państwa pojazdy są zawsze bezpieczne i komfortowe.

Posiadamy ogromną bazę noclegów w całej Polsce, Europie i w innych regionach świata przystosowaną zarówno dla osób ceniących luksus oraz szukających budżetowych opcji noclegu. Proponujemy noclegi w hotelach 4-5 gwiazdkowych jak i również w niższym standardzie, ale zawsze komfortowych i zadbanych pokojach hotelowych. W naszej zróżnicowanej ofercie noclegowej nie brakuje również mniej standardowych miejsc jak wille, apartamenty czy domki wakacyjne.

Zachęcamy do kontaktu przede wszystkim osoby odwiedzające Kraków i okolice.

Dysponujemy własnym hotelem, który znajduje się tylko kilkanaście kilometrów od ścisłego centrum Krakowa, położony w pięknym i spokojnym regionie. Oferujemy przestronne pokoje, w których możemy przyjąć ponad 60 gości. W obiekcie znajduje się również sala restauracyjno-bankietowa, gdzie można zjeść posiłki zawsze przygotowywane z produktów najwyższej jakości. Organizujemy również różnego rodzaju imprezy oraz bale (np. sylwester, karnawał, andrzejki). Na kilku hektarowym terenie wokół obiektu do dyspozycji gości jest również grill, miejsce na ognisko oraz malowniczy staw.
Więcej na temat naszych noclegów można przeczytać na stronie
www.wdoliniestawu.pl.

Posiadając własny tabor aut osobowych busów oraz autokarów jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard transportu. Zapewniamy bezpieczny oraz komfortowy transfer z lub na lotnisko oraz dworzec. Oferujemy również wynajem aut osobowych/busów z kierowcą lub bez w atrakcyjnych cenach. Stale kontrolujemy czystość, wyposażenie oraz stan techniczny naszej floty.
Więcej na temat naszej floty można przeczytać na stronie
www.betabus.pl.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!
biuro@krakturs.com.pl
formularz kontaktowy
12 640 57 80