O nas

Już od ponad 30 lat zajmujemy się organizacją wyjazdów turystycznych. Naszą specjalizacją jest organizacja pielgrzymek oraz wyjazdów zorganizowanych dla instytucji, uczelni, firm oraz parafii.

Biuro Podróży KRAKTURS powstało w 1990 roku jako jedno z pierwszych prywatnych biur podróży w Polsce. Wszystko zaczęło się od zorganizowania przez założycielkę i właścicielkę firmy pielgrzymki do Rzymu dla grupy znajomych i rodziny. Początki działalności biura podróży opierały się przede wszystkim na organizowaniu pielgrzymek do Włoch.

Z biegiem lat zainteresowanie pielgrzymkami, a także wyjazdami innego rodzaju było coraz większe. Obecnie zajmujemy się organizacją pielgrzymek nie tylko do Włoch, ale również do innych krajów Europy np. Hiszpani, Portugalii, Austrii czy Francji. W naszej szerokiej ofercie znajdują się również pielgrzymki do krajów spoza Europy – m. in. do Izraela, krajów Południowej Ameryki lub Japonii.

 

Aktualna oferta Biura Podróży KRAKTURS obejmuje również wycieczki objazdowe, wyjazdy firmowe, wczasy oraz wycieczki szkolne.

Biuro Podróży KRAKTURS to firma rodzinna. Aktualnie w jej prowadzenie i rozwój zaangażowane są dwa pokolenia. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta nasza oferta jest dostosowana do potrzeb osoby zainteresowanej. Zawsze staramy się dostosować nasze wyjazdy w taki sposób, aby każdy nasz klient był zadowolony. Nieustannie staramy się poprawić i ulepszyć jakość naszych usług bacznie słuchając opinii naszych klientów.

Chętnie podejmujemy się przygotowania programów dla grup oraz klientów indywidualnych

Długoletnie doświadczenie, wieloletnia współpraca z hotelami, pilotami oraz przewoźnikami pozwala negocjować najlepsze ceny oraz stworzyć elastyczną ofertę dla nawet najbardziej wymagających Klientów.

Naszym priorytetem jest rzetelność, uczciwość oraz dobro i satysfakcja Klientów.

Oferujemy m.in:
- Pielgrzymki w Europie i na świecie (programy na życzenie)
- wycieczki objazdowe w kraju i zagranicą
- wycieczki szkolne w kraju i zagranicą

- wyjazdy firmowe
- wczasy w kraju i zagranicą
- wynajem słuchawek TOUR GUIDE
- rezerwację hoteli, pilotów i przewodników turystycznych
- wynajem autokarów klasy PREMIUM
- Ubezpieczenia turystyczne

 

O wysokiej jakości usług Biura Turystycznego KRAKTURS świadczą liczne certyfikaty, rekomendacje oraz podziękowania, a także komentarze zadowolonych klientów.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!
biuro@krakturs.com.pl
formularz kontaktowy
12 640 57 80

Jako organizator turystyki posiadamy ZEZWOLENIE NR D/469/03/154/2004 wydane przez Wojewodę Małopolskiego.
 

Gwarantem świadczonych przez nas usług jak i ubezpieczycielem naszych Klientów jest renomowane Towarzystwo Ubezpieczeń SIGNAL IDUNA POLSKA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S.A.