Oferta dla parafii

Jesteśmy organizatorami pielgrzymek od ponad 30 lat. Początkowo skupialiśmy się przede wszystkim na  pielgrzymkach do Włoch i w organizowaniu wyjazdów w tym kierunku, ze względu na wieloletnie doświadczenie, czujemy się najlepiej. W chwili obecnej kierunki naszych pielgrzymek to nie tylko Włochy, ale również inne kraje Europy (m.in. Hiszpania, Portugalia, Austria, Francja, Gruzja). W naszej szerokiej ofercie znajdują się również pielgrzymki do krajów spoza Europy – m. in. do Izraela, Meksyku, Japonii. Oczywiście nie zapominamy o krajowych miejscach pielgrzymkowych (m.in. Częstochowa, Łagiewniki, Kalwaria Zebrzydowska, Licheń, Wadowice)

Programy nasze konsultowane są z księżmi, tak, aby nie zatraciły one pielgrzymkowego charakteru. To zawsze ksiądz decyduje o miejscach i czasie nawiedzanych Sanktuariów, my tylko gwarantujemy realizację programu, zapewniamy bazę noclegową, transport i wykwalifikowanych pilotów. Szeroka baza naszych kontrahentów w kraju i za granicą, pozwala na dowolne komponowanie programów zgodnie z życzeniem zamawiającego księdza.

W każdej pielgrzymce rezerwujemy miejsca dające możliwość odprawienia Eucharystii. Pielgrzymujemy do miejsc świętych, nawiedzamy nie tylko najsłynniejsze Sanktuaria, a także podążamy śladami Apostołów i Świętych, Patronów Europy i całego świata. Nasze wyjazdy realizujemy dla osób indywidualnych i grup już od 5 osób. Wraz z nami współpracuje rzesza wspaniałych pilotów, przewodników których wiedza pozwala poznać i przybliżyć tajemnice tych wyjątkowych miejsc.

Lata naszej pracy (ponad 30 lat nieprzerwanej działalności) zaowocowały grupami zadowolonych Pielgrzymów i Duszpasterzy. Przy organizacji wyjazdu oferujemy nasze doświadczenie i zapewniamy uczciwość oraz sumienność. Jako wierni Kościoła Katolickiego, wspomagamy różne przestrzenie działalności Kościoła. Służymy radą, pomocą i zachęcamy do skorzystania z Naszego doświadczenia.

Niezwykle istotny jest dla nas komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Posiadając własny tabor autokarów oraz busów jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard transportu. Nasze autokary są wyposażone m.in w klimatyzację, WC, TV/DVD, barek kawowy oraz oczywiście w pasy bezpieczeństwa, a także (opcjonalnie) gniazdka 230V/USB. Stale kontrolujemy czystość, wyposażenie oraz stan techniczny autokarów.
Więcej na temat naszej floty można przeczytać na stronie www.betabus.pl.

Posiadamy ogromną bazę noclegów w całej Polsce, Europie i na całym świecie przystosowaną dla grup pielgrzymkowych. Proponujemy noclegi w hotelach 4-5 gwiazdkowych jak i również w niższym standardzie, ale zawsze komfortowych i zadbanych pokojach hotelowych. W naszej zróżnicowanej ofercie noclegowej nie brakuje również mniej standardowych miejsc jak domy pielgrzyma, domki wakacyjne czy przyczepy kempingowe.

Dysponujemy również własnym hotelem, który znajduje się tylko kilkanaście kilometrów od ścisłego centrum Krakowa, położony bezpośrednio przy Szlaku Świętego Jakuba w pobliżu Sanktuarium św. Jakuba Apostoła Starszego. Oferujemy przestronne pokoje, w których możemy przyjąć dużą grupę gości. W obiekcie znajduje się również sala restauracyjno-konferencyjna, gdzie można zorganizować warsztaty lub Mszę Świętą. Na kilku hektarowym terenie wokół obiektu do dyspozycji gości jest również grill, miejsce na ognisko oraz malowniczy staw.
Więcej na temat naszych noclegów można przeczytać na stronie
www.wdoliniestawu.pl.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!
pielgrzymki@krakturs.com.pl
formularz kontaktowy
12 640 57 80